تامیین کننده ماشین آلات کشاورزی و صنعتی ، با ما در تماس باشید.

خدمات ما

آبرسانی:

نیاز به جابجایی آب بی گمان اولین انگیزه برای ساخت پمپ بوده است و هنوز هم صنعت آب و فاضلاب و کشاورزی در بر دارنده حیاتی ترین فرایندها برای تداوم زندگی بشر و رفاه و بهداشت در جوامع است.

صنعتی:

یکی از تقاضاهای فزاینده صنعت امروز در صنایع مرتبط با استخراج و تولید فلزات قابل مشاهده است . شرکت دژآب با داشتن محدوده جامعی از محصولات و دانش و تجربه مرتبط اکنون در زمینه پمپهای صنعت استخراج و تولید فلزات نیز با تمرکز ویژه در حال فعالیت است.

نیروگاهی:

نیروگاه برق مجوعه‌ای از تأسیسات صنعتی است که از آن برای تولید انرژی الکتریکی استفاده می‌شود. وظیفه اصلی یک نیروگاه تبدیل انرژی از دیگر شکل‌های آن مانند انرژی شیمیایی، انرژی هسته‌ای، انرژی پتانسیل گرانشی و… به انرژی الکتریکی است.

به شرکت دژ آب خوزستان خوش آمدید

شرکت دژ آب خوزستان با قدمتی بیش از 70 سال

شرکت دژ آب خوزستان با قدمتی بیش از 70 سال با هدف ارزش آفرینی براي مشتریان و تمرکز برنیاز آن ها در شهرستان دزفول تأسیس شد، این شرکت در ابتدا با نام مؤسسه دژآب با همت زنده یاد حاج محمد شهروزیان در قالب کارگاه تراشکاري و تعمیرات انواع پمپ و تولید ادوات آبرسانی و کشاورزي بنا نهاده شد و به و بعد از آن علاوه بر بخش کارگاهی و خدماتی، 1364مرور در سال موفق به اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش پمپیران و دیگر شرکت هاي مطروحه (شامل شرکت ماشین هاي الکتریکی جوین جمکو، موتوژن ، موتورسازان، الکتروژن، شیرآلات مکانیک آب و اتصالات فلزي و پلی اتیلن)گردید.

اطلاعات بیشتر
about-image

مورد اعتماد

4890

خدمات

حوزه خدمتی

با ما تماس بگیرید

061 - 392 300 30

کارشناسان ما در واحد فروش پاسخ گوی شما هستند.

درخواست مشاوره

دریافت مشاوره رایگان

فرم را کاملا پر کنید و منتظر دریافت مشاوره رایگان باشید.

بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن را به شما پیشنهاد می کنیم!

به بالاترین کیفیت برای پروژه خود نیازمندید؟
تماس با ما